3013
edycji
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 24: | Linia 24: | ||
| 6 || 1 - uruchamiaj wszystkie programy jako rezydujące | | 6 || 1 - uruchamiaj wszystkie programy jako rezydujące | ||
|- | |- | ||
| 7 || 1 - | | 7 || 1 - czekaj na gotowość dysku 5MB (ok 2 min.) | ||
|- | |- | ||
| 8÷15 || liczba buforów systemowych, po 272 słowa, przydzielanych dynamicznie i używanych przy dostępie do zbiorów dyskowych | | 8÷15 || liczba buforów systemowych, po 272 słowa, przydzielanych dynamicznie i używanych przy dostępie do zbiorów dyskowych | ||
Linia 31: | Linia 31: | ||
| valign="top" rowspan="8" bgcolor="floralwhite" | '''0x5''' | | valign="top" rowspan="8" bgcolor="floralwhite" | '''0x5''' | ||
| colspan="2" bgcolor="floralwhite" | '''Parametry linii szeregowych MULTIX-a''', ustawiane wstępnie przy starcie systemu | | colspan="2" bgcolor="floralwhite" | '''Parametry linii szeregowych MULTIX-a''', ustawiane wstępnie przy starcie systemu | ||
|- | |||
| 0 || 1 - włącz automatyczną obsługę MULTIX-a | |||
|- | |- | ||
| 1 || 1 - nie sprawdzaj, nie generuj parzystości | | 1 || 1 - nie sprawdzaj, nie generuj parzystości |