3012
edycji
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 46: | Linia 46: | ||
| 8÷15 || liczba wektorów po 10 słów używanych do opisu strumieni | | 8÷15 || liczba wektorów po 10 słów używanych do opisu strumieni | ||
|- | |- | ||
| valign="top" rowspan=" | | valign="top" rowspan="4" bgcolor="floralwhite" | '''06''' | ||
| valign="top" rowspan=" | | valign="top" rowspan="4" bgcolor="floralwhite" | '''0x6''' | ||
| 0 || 1 - oznacza polecenie automatycznego tworzenia zbiorów roboczych w przestrzeni RAM | | 0 || 1 - oznacza polecenie automatycznego tworzenia zbiorów roboczych w przestrzeni RAM | ||
|- | |||
| 1 || 1 - włącza blokadę zapisu do skorowidzów z pominięciem systemu zbiorów, ominąć blokadę można przez ustawienie na kluczach wartości 0300 + numer końcówki | |||
|- | |||
| 2 || 1 - włącza kontrolę poprawności zapisu do skorowidzów, po zapisie przeprowadzany jest odczyt i porównanie, a jeśli przewidziano kopię skorowidzu, przeprowadzany jest dodatkowo zapis, odczyt i porównanie dla kopii, natomiast przy odczycie skorowidzu porównuje się oryginał z kopią wywołując alarm w razie niezgodności | |||
|- | |- | ||
| 8÷15 || liczba wektorów do opisu użytkownika i bieżącego skorowidza (na ogół liczba końcówek zwiększona o 3) | | 8÷15 || liczba wektorów do opisu użytkownika i bieżącego skorowidza (na ogół liczba końcówek zwiększona o 3) | ||
Linia 125: | Linia 129: | ||
| 10÷12 || określają typ WINCHESTER-a (p. [[Tablica opisu dysków WINCHESTER]]) | | 10÷12 || określają typ WINCHESTER-a (p. [[Tablica opisu dysków WINCHESTER]]) | ||
|- | |- | ||
| | | 13÷15 || określają numer kolejny WINCHESTER-a | ||
|- | |- | ||
| colspan=2 bgcolor="floralwhite" | '''Dla dysków MERA-9425 i EC-5061 w PLIX-ie:''' | | colspan=2 bgcolor="floralwhite" | '''Dla dysków MERA-9425 i EC-5061 w PLIX-ie:''' | ||
Linia 168: | Linia 172: | ||
| valign="top" bgcolor="floralwhite" | '''050''' | | valign="top" bgcolor="floralwhite" | '''050''' | ||
| valign="top" bgcolor="floralwhite" | '''0x28''' | | valign="top" bgcolor="floralwhite" | '''0x28''' | ||
| 2÷7 || Numer linii fizycznej sterownika dysku WINCHESTER (standardowo 28 dla MULTIX-a i 0 dla PLIX-a | | 2÷7 || Numer linii fizycznej sterownika dysku WINCHESTER (standardowo 28 dla MULTIX-a i 0 dla PLIX-a, jeśli w systemie występują dwa sterowniki dysków WINCHESTER adres drugiego z nich jest ustawiany na 16 | ||
|- | |- | ||
| valign="top" bgcolor="floralwhite" | '''051''' | | valign="top" bgcolor="floralwhite" | '''051''' |