3012
edycji
mNie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 178: | Linia 178: | ||
| 11÷14 || Numery istniejących kanałów wpisane w kolejności: PLIX, MULTIX, kanały znakowe | | 11÷14 || Numery istniejących kanałów wpisane w kolejności: PLIX, MULTIX, kanały znakowe | ||
|- | |- | ||
| valign="top" bgcolor="floralwhite" | '''055''' | | valign="top" rowspan="3" bgcolor="floralwhite" | '''055''' | ||
| valign="top" bgcolor="floralwhite" | '''0x2d''' | | valign="top" rowspan="3" bgcolor="floralwhite" | '''0x2d''' | ||
| colspan="2" bgcolor="floralwhite" | '''Adres interfejsu sieciowego | | colspan="2" bgcolor="floralwhite" | '''Adres szybkiego łącza (interfejsu sieciowego łączącego komputery MERA-400)''' | ||
|- | |||
| 8÷10 ||| numer urządzenia | |||
|- | |||
| 11÷14 || numer kanału | |||
|- | |- | ||
| valign="top" rowspan="3" bgcolor="floralwhite" | '''056''' | | valign="top" rowspan="3" bgcolor="floralwhite" | '''056''' |