3012
edycji
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 149: | Linia 149: | ||
|- | |- | ||
| valign="top" bgcolor="floralwhite" | '''050÷053''' || 11÷14 || Numery istniejących kanałów wpisane w kolejności: PLIX, MULTIX, kanały znakowe | | valign="top" bgcolor="floralwhite" | '''050÷053''' || 11÷14 || Numery istniejących kanałów wpisane w kolejności: PLIX, MULTIX, kanały znakowe | ||
|- | |||
| valign="top" rowspan="3" bgcolor="floralwhite" | '''055''' || colspan="2" bgcolor="floralwhite" | '''Adres urządzenia sieciowego? (CROOK-5 rev.8)''' | |||
|- | |- | ||
| valign="top" rowspan="3" bgcolor="floralwhite" | '''056''' || colspan="2" bgcolor="floralwhite" | '''Adres zegara czasu rzeczywistego''' | | valign="top" rowspan="3" bgcolor="floralwhite" | '''056''' || colspan="2" bgcolor="floralwhite" | '''Adres zegara czasu rzeczywistego''' |