3012
edycji
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
(Nie pokazano 5 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 5: | Linia 5: | ||
|- | |- | ||
| valign="top" rowspan="10" bgcolor="floralwhite" | '''04''' | | valign="top" rowspan="10" bgcolor="floralwhite" | '''04''' | ||
| valign="top" rowspan="10" bgcolor="floralwhite" | ''' | | valign="top" rowspan="10" bgcolor="floralwhite" | '''0x04''' | ||
| colspan="2" bgcolor="floralwhite" | '''Opcje systemowe oraz dodatkowe moduły dołączane do systemu''' | | colspan="2" bgcolor="floralwhite" | '''Opcje systemowe oraz dodatkowe moduły dołączane do systemu''' | ||
|- | |- | ||
Linia 24: | Linia 24: | ||
| 6 || 1 - uruchamiaj wszystkie programy jako rezydujące | | 6 || 1 - uruchamiaj wszystkie programy jako rezydujące | ||
|- | |- | ||
| 7 || 1 - | | 7 || 1 - czekaj na gotowość dysku 5MB (ok 2 min.) | ||
|- | |- | ||
| 8÷15 || liczba buforów systemowych, po 272 słowa, przydzielanych dynamicznie i używanych przy dostępie do zbiorów dyskowych | | 8÷15 || liczba buforów systemowych, po 272 słowa, przydzielanych dynamicznie i używanych przy dostępie do zbiorów dyskowych | ||
|- | |- | ||
| valign="top" rowspan=" | | valign="top" rowspan="9" bgcolor="floralwhite" | '''05''' | ||
| valign="top" rowspan=" | | valign="top" rowspan="9" bgcolor="floralwhite" | '''0x05''' | ||
| colspan="2" bgcolor="floralwhite" | '''Parametry linii szeregowych MULTIX-a''', ustawiane wstępnie przy starcie systemu | | colspan="2" bgcolor="floralwhite" | '''Parametry linii szeregowych MULTIX-a''', ustawiane wstępnie przy starcie systemu | ||
|- | |||
| 0 || 1 - włącz automatyczną obsługę MULTIX-a | |||
|- | |- | ||
| 1 || 1 - nie sprawdzaj, nie generuj parzystości | | 1 || 1 - nie sprawdzaj, nie generuj parzystości | ||
Linia 47: | Linia 49: | ||
|- | |- | ||
| valign="top" rowspan="4" bgcolor="floralwhite" | '''06''' | | valign="top" rowspan="4" bgcolor="floralwhite" | '''06''' | ||
| valign="top" rowspan="4" bgcolor="floralwhite" | ''' | | valign="top" rowspan="4" bgcolor="floralwhite" | '''0x06''' | ||
| 0 || 1 - oznacza polecenie automatycznego tworzenia zbiorów roboczych w przestrzeni RAM | | 0 || 1 - oznacza polecenie automatycznego tworzenia zbiorów roboczych w przestrzeni RAM | ||
|- | |- | ||
Linia 57: | Linia 59: | ||
|- | |- | ||
| valign="top" rowspan="2" bgcolor="floralwhite" | '''07''' | | valign="top" rowspan="2" bgcolor="floralwhite" | '''07''' | ||
| valign="top" rowspan="2" bgcolor="floralwhite" | ''' | | valign="top" rowspan="2" bgcolor="floralwhite" | '''0x07''' | ||
| 0÷3 || liczba bloków pamięci (po 4 Ksłów) zajętych na stałe przez system | | 0÷3 || liczba bloków pamięci (po 4 Ksłów) zajętych na stałe przez system | ||
|- | |- | ||
Linia 181: | Linia 183: | ||
| valign="top" bgcolor="floralwhite" | '''0x28÷0x2b''' | | valign="top" bgcolor="floralwhite" | '''0x28÷0x2b''' | ||
| 11÷14 || Numery istniejących kanałów wpisane w kolejności: PLIX, MULTIX, kanały znakowe | | 11÷14 || Numery istniejących kanałów wpisane w kolejności: PLIX, MULTIX, kanały znakowe | ||
|- | |||
| valign="top" bgcolor="floralwhite" | '''054''' | |||
| valign="top" bgcolor="floralwhite" | '''0x2c''' | |||
| colspan="2" | -1 (nie używane) | |||
|- | |- | ||
| valign="top" rowspan="3" bgcolor="floralwhite" | '''055''' | | valign="top" rowspan="3" bgcolor="floralwhite" | '''055''' | ||
| valign="top" rowspan="3" bgcolor="floralwhite" | '''0x2d''' | | valign="top" rowspan="3" bgcolor="floralwhite" | '''0x2d''' | ||
| colspan="2" bgcolor="floralwhite" | '''Adres szybkiego łącza ( | | colspan="2" bgcolor="floralwhite" | '''Adres szybkiego łącza''' (interfejs łączący komputery MERA-400) | ||
|- | |- | ||
| 8÷10 ||| numer urządzenia | | 8÷10 ||| numer urządzenia | ||
Linia 212: | Linia 219: | ||
| 0÷2 || Kierunek: | | 0÷2 || Kierunek: | ||
* 2 - wejście | * 2 - wejście | ||
* 4 - | * 4 - wyjście | ||
* 6 - linia przełączana (HALF-DUPLEX) | * 6 - linia przełączana (HALF-DUPLEX) | ||
* 7 - linia dwukierunkowa (FULL-DUPLEX) | * 7 - linia dwukierunkowa (FULL-DUPLEX) |