3012
edycji
Linia 62: | Linia 62: | ||
|- style="background: Lavender;" | |- style="background: Lavender;" | ||
| 0x006d || CHCS || || || procedura licząca sumę kontrolną jądra (CHeck Control Sum) | | 0x006d || CHCS || || || procedura licząca sumę kontrolną jądra (CHeck Control Sum) | ||
|- style="background: Lavender;" | |||
| 0x0088 || STOP1R || || || tracenie czasu (dlaczego tutaj co 300 cykli timera liczymy sumę kontrolną?) | |||
|- style="background: Lavender;" | |- style="background: Lavender;" | ||
| 0x009a || START || || || start jądra | | 0x009a || START || || || start jądra |