3013
edycji
Linia 94: | Linia 94: | ||
|- style="background: Lavender;" | |- style="background: Lavender;" | ||
| 0x05eb || QEXIT || || || wybranie następnego procesu do uruchomienia | | 0x05eb || QEXIT || || || wybranie następnego procesu do uruchomienia | ||
|- style="background: Lavender;" | |||
| 0x113f || PLXINX || || || PLiX INit - obsługa przerwania po inicjalizacji PLIX-a (MULTIX-a) | |||
|- style="background: Lavender;" | |||
| 0x11cf || OUKM || || || Operacja Ustaw Konfigurację Multix-a | |||
|- style="background: Cornsilk;" | |||
| 0x11fc || TAMXIN || || || TAble MultiX INitialize (adresy procedur dla odpowiednich inicjalizacji) | |||
|- style="background: Lavender;" | |||
| 0x123f || MUXWIN || || || MUltiX WINchester (weście do konfiguracji winchestera) | |||
|- style="background: Lavender;" | |||
| 0x21bc || COPSY0 || || || COPy SYstem - procedura kopiujaca system do obszaru docelowego (uruchamia się jeśli uruchomić zassemblowane jądro) | |||
|- | |- | ||
| ... || || || || system | | ... || || || || system | ||
Linia 199: | Linia 209: | ||
| 0x290a || ZERMLX || 1 || || | | 0x290a || ZERMLX || 1 || || | ||
|- style="background: Cornsilk;" | |- style="background: Cornsilk;" | ||
| 0x290b || TW || PIOR+1=14 || || Fragment struktury opisującej proces. | | 0x290b || TW || PIOR+1=14 || || Fragment struktury opisującej proces. Kontekst procesu tracenia czasu? (Time Wait?) | ||
|- style="background: Pink;" | |- style="background: Pink;" | ||
| 0x2919 || ADINI || 1 || 0x2fc5 || Adres INI (procesu pierwotnego)? | | 0x2919 || ADINI || 1 || 0x2fc5 || Adres INI (procesu pierwotnego)? | ||
Linia 255: | Linia 265: | ||
| 0x2f85 || *AUKPLX || 64 || || | | 0x2f85 || *AUKPLX || 64 || || | ||
|- style="background: Cornsilk;" | |- style="background: Cornsilk;" | ||
| 0x2fc5 || *ADINI || TABUJB=55 || || | | 0x2fc5 || *ADINI || TABUJB=55 || || Kontekst procesu pierwotnego INI? | ||
|- style="background: Cornsilk;" | |- style="background: Cornsilk;" | ||
| 0x2ffc || *STACK || 4 || || Stos systemowy (początkowo ADINI0) | | 0x2ffc || *STACK || 4 || || Stos systemowy (początkowo ADINI0) |