3012
edycji
Linia 84: | Linia 84: | ||
|- style="background: Lavender;" | |- style="background: Lavender;" | ||
| 0x0368 || CLOCK || || || obsługa przerwania timera | | 0x0368 || CLOCK || || || obsługa przerwania timera | ||
|- style="background: Pink;" | |||
| 0x0510 || TABSIN || 6 || HANGDV, IN1X...IN5X || podprocedury obsługi dla SINT | |||
|- style="background: Lavender;" | |- style="background: Lavender;" | ||
| | | 0x054d || INSTX || 1 || || obsługa przerwania instrukcji nielegalnej (w tym SINT) | ||
|- | |- | ||
| ... || || || || system | | ... || || || || system |