3013
edycji
Linia 165: | Linia 165: | ||
| 0x28e3 || FIR || 14 || || | | 0x28e3 || FIR || 14 || || | ||
|- | |- | ||
| 0x28e9 || REJM || 7 || || | | 0x28e9 || REJM || 7 || || zawiera się w FIR (FIR+6) | ||
|- | |- | ||
| 0x28f1 || TSEXL || 12 || || | | 0x28f1 || TSEXL || 12 || || | ||
Linia 174: | Linia 174: | ||
|- | |- | ||
| 0x28ff || ADBFCH || 1 || || | | 0x28ff || ADBFCH || 1 || || | ||
|- | |- style="background: Pink;" | ||
| 0x2900 || AUKMX || 1 || || | | 0x2900 || AUKMX || 1 || || Adres Ustaw Konfigurację MultiX-a? | ||
|- | |- style="background: Pink;" | ||
| 0x2901 || AUKPLX || 1 || || | | 0x2901 || AUKPLX || 1 || 0x2f85 || Adres Ustaw Konfigurację PLiX-a? | ||
|- | |- | ||
| 0x2902 || CHRMUX || 1 || || | | 0x2902 || CHRMUX || 1 || || | ||
Linia 248: | Linia 248: | ||
|- | |- | ||
| colspan=5 | ... | | colspan=5 | ... | ||
|- style="background: Cornsilk;" | |||
| 0x2f85 || *AUKPLX || 64 || || | |||
|- style="background: Cornsilk;" | |- style="background: Cornsilk;" | ||
| 0x2fc5 || *ADINI || TABUJB=55 || || Struktura opisu procesu pierwotnego INI? | | 0x2fc5 || *ADINI || TABUJB=55 || || Struktura opisu procesu pierwotnego INI? |