3012
edycji
(→GCC) |
(→Clang) |
||
Linia 185: | Linia 185: | ||
|- | |- | ||
| 2017-03-15 || clang 4.0.0 || 55.0 || 542937e1d3e971eaf8d9e5e0c3054bccb85dd41d || | | 2017-03-15 || clang 4.0.0 || 55.0 || 542937e1d3e971eaf8d9e5e0c3054bccb85dd41d || | ||
|- | |||
| 2017-03-15 || clang 5.0.0 || 54.3 || 542937e1d3e971eaf8d9e5e0c3054bccb85dd41d || | |||
|} | |} | ||