3012
edycji
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
(Nie pokazano 9 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 20: | Linia 20: | ||
| Wydzielenie dekoderów || bgcolor="#E6FFE6" | 100% || 0.2.2 || + | | Wydzielenie dekoderów || bgcolor="#E6FFE6" | 100% || 0.2.2 || + | ||
|- | |- | ||
| | | Obraz dysku z CROOK-iem || bgcolor="#E6FFE6" | 100% || n/d || n/d | ||
|- | |- | ||
| | | Async MULTIX + winchester || bgcolor="#E6FFE6" | 100% || 0.3 || + | ||
|- | |- | ||
| | | Protokół debuggera || bgcolor="#E6FFE6" | 100% || 0.4 || + | ||
|- | |||
| Redo interfejsu tekstowego (->emui) || bgcolor="#FFFFE6" | 30% || ? || | |||
|- | |||
| Nowy system testów || bgcolor="#E6FFE6" | 100% || 0.4 || + | |||
|- | |- | ||
| | | Wsparcie dla CPU w FPGA || bgcolor="#E6FFE6" | 90% || 0.4 || + | ||
|- | |- | ||
| | | MULTIX 5 || bgcolor="#E6FFE6" | 100% || 0.4 || + | ||
|- | |- | ||
| | | MULTIX: Terminal || bgcolor="#FFE6E6" | 10% || || | ||
|- | |- | ||
| | | Zewnętrzny interfejs do kontroli urządzeń || bgcolor="#FFE6E6" | 0% || || | ||
|- | |- | ||
| | | Nowa konfiguracja || bgcolor="#FFE6E6" | 0% || || | ||
|- | |- | ||
| PLIX || bgcolor="FFE6E6" | 0% || || | | PLIX || bgcolor="FFE6E6" | 0% || || | ||
Linia 61: | Linia 65: | ||
|- | |- | ||
| Nowy debugger (X/QT) || bgcolor="#FFE6E6" | 0% || || | | Nowy debugger (X/QT) || bgcolor="#FFE6E6" | 0% || || | ||
|- | |||
| Interfejs graficzny || bgcolor="#FFE6E6" | 0% || || | |||
|} | |} |