3030
edycji
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 44: | Linia 44: | ||
| 2014-03-04 || GCC 4.7.3 || 16.9 || 7ff5e69cc9657629974501ad95b1ff2ea4e38917 || | | 2014-03-04 || GCC 4.7.3 || 16.9 || 7ff5e69cc9657629974501ad95b1ff2ea4e38917 || | ||
|- | |- | ||
| | | 2014-05-06 || GCC 4.7.3 || 17.1 || 9bd87a6f821ac6b918ffc32da7bb6d35f509b761 || poprawiony 17-bit addr. | ||
|- | |||
| 2014-08-12 || GCC 4.7.3 || 33.8 || 94e56dd582671a161cda0f00cec740414ac942a7 || __atomic_*() | |||
|} | |} | ||
Linia 62: | Linia 64: | ||
| 2014-03-04 || clang 3.4 || 16.4 || 7ff5e69cc9657629974501ad95b1ff2ea4e38917 || | | 2014-03-04 || clang 3.4 || 16.4 || 7ff5e69cc9657629974501ad95b1ff2ea4e38917 || | ||
|- | |- | ||
| | | 2014-05-06 || clang 3.4 || 16.8 || 9bd87a6f821ac6b918ffc32da7bb6d35f509b761 || poprawiony 17-bit addr. | ||
|- | |||
| 2014-08-12 || clang 3.4.2 || 34.4 || 94e56dd582671a161cda0f00cec740414ac942a7 || __atomic_*() | |||
|} | |} | ||
Linia 83: | Linia 87: | ||
|- | |- | ||
| 2014-05-06 || GCC 4.7.3 || 24.2 || 9bd87a6f821ac6b918ffc32da7bb6d35f509b761 || poprawiony 17-bit addr. | | 2014-05-06 || GCC 4.7.3 || 24.2 || 9bd87a6f821ac6b918ffc32da7bb6d35f509b761 || poprawiony 17-bit addr. | ||
|- | |||
| 2014-08-12 || GCC 4.7.3 || 30.5 || 94e56dd582671a161cda0f00cec740414ac942a7 || __atomic_*() | |||
|} | |} | ||
Linia 101: | Linia 107: | ||
|- | |- | ||
| 2014-05-06 || clang 3.4 || 23.6 || 9bd87a6f821ac6b918ffc32da7bb6d35f509b761 || poprawiony 17-bit addr. | | 2014-05-06 || clang 3.4 || 23.6 || 9bd87a6f821ac6b918ffc32da7bb6d35f509b761 || poprawiony 17-bit addr. | ||
|- | |||
| 2014-08-12 || clang 3.4.2 || 32.7 || 94e56dd582671a161cda0f00cec740414ac942a7 || __atomic_*() | |||
|} | |} | ||