3012
edycji
(→GCC) |
(→GCC) |
||
Linia 175: | Linia 175: | ||
|- | |- | ||
| 2019-05-15 || GCC 8.3.0 || 60.9 || 57967c6b13ad3fa2ef8370b9e0240a89f3646c34 || | | 2019-05-15 || GCC 8.3.0 || 60.9 || 57967c6b13ad3fa2ef8370b9e0240a89f3646c34 || | ||
|- | |||
| 2019-08-09 || GCC 8.3.0 || 62.6 || 71e96400e85307ac6d514ed18fa1e1f857a908d2 || stare UI wyrzucone z pętli CPU | |||
|} | |} | ||