3012
edycji
Linia 6: | Linia 6: | ||
! Data !! Sprzęt !! Szybkość [MIPS] !! Uwagi | ! Data !! Sprzęt !! Szybkość [MIPS] !! Uwagi | ||
|- | |- | ||
| 1972-12-04 || K-202 || 0.424 || | | 1972-12-04 || K-202 || 0.424 || Protokół komisji oceny K-202 | ||
|- | |- | ||
| 2013-09-19 || MERA-400 || 0.308 || Test | | 2013-09-19 || MERA-400 || 0.308 || Test uruchomiony na MERZE-400 w Dęblinie | ||
|- | |- | ||
| 2019-02-28 || MERA-400 || 0.285 || Test | | 2019-02-28 || MERA-400 || 0.285 || Test uruchomiony na innym egzemplarzu komputera | ||
|- | |- | ||
| - || MERA-400 || 0.414 || Szybkość testu | | - || MERA-400 || 0.414 || Szybkość testu obliczona na podstawie czasów wykonania rozkazów podanych w DTR | ||
|} | |} | ||