3012
edycji
Linia 9: | Linia 9: | ||
|- | |- | ||
| 2013-09-19 || MERA-400 || 0.308 || Test j.w. uruchomiony na MERZE-400 w Dęblinie | | 2013-09-19 || MERA-400 || 0.308 || Test j.w. uruchomiony na MERZE-400 w Dęblinie | ||
|- | |||
| 2019-02-28 || MERA-400 || 0.285 || Test j.w. uruchomiony na innym egzemplarzu komputera | |||
|- | |- | ||
| - || MERA-400 || 0.414 || Szybkość testu j.w. obliczona na podstawie czasów wykonania rozkazów podanych w DTR | | - || MERA-400 || 0.414 || Szybkość testu j.w. obliczona na podstawie czasów wykonania rozkazów podanych w DTR |