3013
edycji
(→GCC) |
(→Clang) |
||
Linia 219: | Linia 219: | ||
|- | |- | ||
| 2020-05-21 || clang 10.0.0 || 55.5 || ec444aab1f84e515febd703d4cab5ca2a75747a7 || | | 2020-05-21 || clang 10.0.0 || 55.5 || ec444aab1f84e515febd703d4cab5ca2a75747a7 || | ||
|- | |||
| 2020-09-27 || clang 10.0.1 || 57.7 || 73ecf474df8e8626cd0ab5cbf49b2894d4d2e610 || 0.4 | |||
|} | |} | ||