3012
edycji
(→GCC) |
(→Clang) |
||
(Nie pokazano 4 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 181: | Linia 181: | ||
|- | |- | ||
| 2020-02-19 || GCC 9.2.0 || 63.0 || 6897a5d21ee018a1fd8cbd9f4ecbe5bf4c0efd5a || with speed_real and sound | | 2020-02-19 || GCC 9.2.0 || 63.0 || 6897a5d21ee018a1fd8cbd9f4ecbe5bf4c0efd5a || with speed_real and sound | ||
|- | |||
| 2020-05-21 || GCC 9.3.0 || 62.1 || ec444aab1f84e515febd703d4cab5ca2a75747a7 || | |||
|- | |||
| 2020-09-27 || GCC 9.3.0 || 58.8 || 73ecf474df8e8626cd0ab5cbf49b2894d4d2e610 || 0.4 | |||
|} | |} | ||
Linia 211: | Linia 215: | ||
|- | |- | ||
| 2019-11-09 || clang 9.0.0 || 56.2 || 71e96400e85307ac6d514ed18fa1e1f857a908d2 || | | 2019-11-09 || clang 9.0.0 || 56.2 || 71e96400e85307ac6d514ed18fa1e1f857a908d2 || | ||
|- | |||
| 2020-02-19 || clang 9.0.1 || 54.8 || 6897a5d21ee018a1fd8cbd9f4ecbe5bf4c0efd5a || with speed_real and sound | |||
|- | |||
| 2020-05-21 || clang 10.0.0 || 55.5 || ec444aab1f84e515febd703d4cab5ca2a75747a7 || | |||
|- | |||
| 2020-09-27 || clang 10.0.1 || 57.7 || 73ecf474df8e8626cd0ab5cbf49b2894d4d2e610 || 0.4 | |||
|} | |} | ||