3012
edycji
(→Clang) |
(→Clang) |
||
Linia 213: | Linia 213: | ||
|- | |- | ||
| 2020-02-19 || clang 9.0.1 || 54.8 || 6897a5d21ee018a1fd8cbd9f4ecbe5bf4c0efd5a || with speed_real and sound | | 2020-02-19 || clang 9.0.1 || 54.8 || 6897a5d21ee018a1fd8cbd9f4ecbe5bf4c0efd5a || with speed_real and sound | ||
|- | |||
| 2020-05-21 || clang 10.0.0 || 55.5 || ec444aab1f84e515febd703d4cab5ca2a75747a7 || | |||
|} | |} | ||