3012
edycji
(→Clang) |
|||
(Nie pokazano 4 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 173: | Linia 173: | ||
|- | |- | ||
| 2019-02-28 || GCC 8.2.0 || 60.9 || b17487d40f1c3a9ff3e3fee5ed08e8079429c204 || | | 2019-02-28 || GCC 8.2.0 || 60.9 || b17487d40f1c3a9ff3e3fee5ed08e8079429c204 || | ||
|- | |||
| 2019-05-15 || GCC 8.3.0 || 60.9 || 57967c6b13ad3fa2ef8370b9e0240a89f3646c34 || | |||
|- | |||
| 2019-08-09 || GCC 8.3.0 || 62.6 || 71e96400e85307ac6d514ed18fa1e1f857a908d2 || stare UI wyrzucone z pętli CPU | |||
|- | |||
| 2019-11-09 || GCC 9.2.0 || 65.7 || 71e96400e85307ac6d514ed18fa1e1f857a908d2 || | |||
|} | |} | ||
Linia 199: | Linia 205: | ||
|- | |- | ||
| 2019-05-15 || clang 8.0.0 || 54.6 || 57967c6b13ad3fa2ef8370b9e0240a89f3646c34 || | | 2019-05-15 || clang 8.0.0 || 54.6 || 57967c6b13ad3fa2ef8370b9e0240a89f3646c34 || | ||
|- | |||
| 2019-08-09 || clang 8.0.1 || 56.1 || 71e96400e85307ac6d514ed18fa1e1f857a908d2 || stare UI wyrzucone z pętli CPU | |||
|- | |||
| 2019-11-09 || clang 9.0.0 || 56.2 || 71e96400e85307ac6d514ed18fa1e1f857a908d2 || | |||
|} | |} | ||