3012
edycji
(→GCC) |
(→Clang) |
||
Linia 211: | Linia 211: | ||
|- | |- | ||
| 2019-11-09 || clang 9.0.0 || 56.2 || 71e96400e85307ac6d514ed18fa1e1f857a908d2 || | | 2019-11-09 || clang 9.0.0 || 56.2 || 71e96400e85307ac6d514ed18fa1e1f857a908d2 || | ||
|- | |||
| 2020-02-19 || clang 9.0.1 || 54.8 || 6897a5d21ee018a1fd8cbd9f4ecbe5bf4c0efd5a || with speed_real and sound | |||
|} | |} | ||