3012
edycji
Linia 190: | Linia 190: | ||
|- | |- | ||
| 2016-10-15 || GCC 4.9.2 || 2.1 || 8cdcd4c42ff8c6a605067d9e7db42800c2e202ff || | | 2016-10-15 || GCC 4.9.2 || 2.1 || 8cdcd4c42ff8c6a605067d9e7db42800c2e202ff || | ||
|- | |||
| 2016-10-20 || GCC 4.9.2 || 1.99 || 4f5bd2101479292db3e266b528331bfb1cd1e833 || (nowy benchmark) | |||
|} | |} | ||