3012
edycji
Nie podano opisu zmian |
|||
(Nie pokazano 2 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 29: | Linia 29: | ||
| | zawartość nieznana | | | zawartość nieznana | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="Cornsilk" | zmienna, stała, struktura | | bgcolor="Cornsilk" | Dane (zmienna, stała, struktura) | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="Pink" | | | bgcolor="Pink" | Adres (wskaźnik) | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="Lavender" | | | bgcolor="Lavender" | Kod (procedura, funkcja, etykieta) | ||
|} | |} | ||
Linia 91: | Linia 91: | ||
| 0x006d || CHCS || || || procedura licząca sumę kontrolną jądra (CHeck Control Sum) | | 0x006d || CHCS || || || procedura licząca sumę kontrolną jądra (CHeck Control Sum) | ||
|- style="background: Lavender;" | |- style="background: Lavender;" | ||
| 0x0088 || STOP1R || || || tracenie czasu | | 0x0088 || STOP1R || || || tracenie czasu | ||
|- style="background: Lavender;" | |- style="background: Lavender;" | ||
| 0x009a || START || || || start jądra | | 0x009a || START || || || start jądra | ||
Linia 122: | Linia 122: | ||
|- style="background: Lavender;" | |- style="background: Lavender;" | ||
| 0x05eb || QEXIT || || || wybranie następnego procesu do uruchomienia (Queue and EXIT?) | | 0x05eb || QEXIT || || || wybranie następnego procesu do uruchomienia (Queue and EXIT?) | ||
|- style="background: Lavender;" | |||
| 0x101f || GENAD || || || GENerator ADresów (losowych) dla "niszczarki" pamięci | |||
|- style="background: Lavender;" | |||
| 0x1049 || GENOB || || || funkcja do mieszania identyfikatora systemu | |||
|- style="background: Lavender;" | |- style="background: Lavender;" | ||
| 0x113f || PLXINX || || || PLiX INterrupt - obsługa przerwania z PLIX-a (MULTIX-a) | | 0x113f || PLXINX || || || PLiX INterrupt - obsługa przerwania z PLIX-a (MULTIX-a) | ||
Linia 177: | Linia 181: | ||
| 0x2859 || RAMDIS || 1 || || lista zbiorow RAM\ | | 0x2859 || RAMDIS || 1 || || lista zbiorow RAM\ | ||
|- | |- | ||
| 0x285a || PROCNU || 1 || || NUMER PROCESORA | | 0x285a || PROCNU || 1 || || NUMER PROCESORA (unikalny identyfikator systemu) | ||
|- | |- | ||
| 0x285b || PGRFX || 1 || || LISTA DLA GRF | | 0x285b || PGRFX || 1 || || LISTA DLA GRF | ||
|- | |- | ||
| 0x285c || LAST || 1 || || GENERATOR | | 0x285c || LAST || 1 || || GENERATOR (adresów pseudolosowych) | ||
|- | |- | ||
| 0x285d || SCLK || 1 || || | | 0x285d || SCLK || 1 || || | ||
Linia 327: | Linia 331: | ||
| 0x2ffc || *STACK || 4 || || Stos systemowy (początkowo ADINI0) | | 0x2ffc || *STACK || 4 || || Stos systemowy (początkowo ADINI0) | ||
|- | |- | ||
| | | 0x2fff || || || || ostatnie słowo 3. segmentu 4k | ||
|- | |||
| colspan=5 | ... | |||
|- style="background: Lavender;" | |||
| 0x6398 || LCL3 || || || Ładowanie numeru zegara (system ID) z zegara czasu rzeczywistego | |||
|} | |} | ||
{{source|title=Opracowanie własne}} | {{source|title=Opracowanie własne}} |