3012
edycji
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 49: | Linia 49: | ||
| 11 || BS || wskaźnik specjalny | | 11 || BS || wskaźnik specjalny | ||
| 12÷15 || NB || rejestr numeru bloku pamięci operacyjnej | | 12÷15 || NB || rejestr numeru bloku pamięci operacyjnej | ||
|- | |||
|} | |||
=== RZ === | === RZ === |