3012
edycji
(→GCC) |
(→GCC) |
||
Linia 183: | Linia 183: | ||
|- | |- | ||
| 2020-05-21 || GCC 9.3.0 || 62.1 || ec444aab1f84e515febd703d4cab5ca2a75747a7 || | | 2020-05-21 || GCC 9.3.0 || 62.1 || ec444aab1f84e515febd703d4cab5ca2a75747a7 || | ||
|- | |||
| 2020-09-27 || GCC 9.3.0 || 58.8 || 73ecf474df8e8626cd0ab5cbf49b2894d4d2e610 || 0.4 | |||
|} | |} | ||