3013
edycji
Linia 70: | Linia 70: | ||
|- style="background: Lavender;" | |- style="background: Lavender;" | ||
| 0x0104 || || || || rozpoznanie dysków podłączonych do maszyny | | 0x0104 || || || || rozpoznanie dysków podłączonych do maszyny | ||
|- style="background: Lavender;" | |||
| 0x01e9 || EXIT || || || wyjście ze schedulera? | |||
|- style="background: Lavender;" | |- style="background: Lavender;" | ||
| 0x0231 || TAKE || || || wejście do schedulera? | | 0x0231 || TAKE || || || wejście do schedulera? |