3013
edycji
Linia 61: | Linia 61: | ||
|- style="background: Cornsilk;" | |- style="background: Cornsilk;" | ||
| 0x006c || CONSUM || 1 || || suma kontrolna jądra | | 0x006c || CONSUM || 1 || || suma kontrolna jądra | ||
|- style="background: Lavender;" | |||
| 0x006d || CHCS || || || procedula licząca sumę kontrolną jądra | |||
|- style="background: Lavender;" | |||
| 0x009a || START || || || start jądra | |||
|- style="background: Lavender;" | |||
| 0x00a1 || ST0 || || || konfiguracja pamięci | |||
|- style="background: Lavender;" | |||
| 0x00db || SL0 || || || wstępna inicjalizacja obszarów pamięci | |||
|- style="background: Lavender;" | |||
| 0x0104 || || || || rozpoznanie dysków podłączonych do maszyny | |||
|- style="background: Lavender;" | |||
| 0x0231 || TAKE || || || wejście do schedulera? | |||
|- | |- | ||
| ... || || || || system | | ... || || || || system | ||
Linia 169: | Linia 181: | ||
|- | |- | ||
| 0x290a || ZERMLX || || || | | 0x290a || ZERMLX || || || | ||
|- | |- style="background: Cornsilk;" | ||
| 0x290b || TW || PIOR+1 = 14 || || | | 0x290b || TW || PIOR+1 = 14 || || | ||
|- | |- | ||
Linia 223: | Linia 235: | ||
|- | |- | ||
| colspan=5 | ... | | colspan=5 | ... | ||
|- | |- style="background: Cornsilk;" | ||
| 0x2fc5 || *ADINI || || || | | 0x2fc5 || *ADINI || || || | ||
|- | |- style="background: Cornsilk;" | ||
| 0x2ffc || *STACK || || || stos systemowy (początkowo ADINI0) | | 0x2ffc || *STACK || || || stos systemowy (początkowo ADINI0) | ||
|- | |- | ||
| 02xffff || || || || ostatnie słowo 3. segmentu 4k | | 02xffff || || || || ostatnie słowo 3. segmentu 4k | ||
|} | |} |