Mapa pamięci CROOK-5: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
Linia 28: | Linia 28: | ||
Kolory komórek tabeli oznaczają zawartość komórki (komórek) pamięci pod daną etykietą: | Kolory komórek tabeli oznaczają zawartość komórki (komórek) pamięci pod daną etykietą: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
| bgcolor=" | | | zawartość nieznana | ||
|- | |||
| bgcolor="Cornsilk" | zmienna, stała, struktura | |||
|- | |- | ||
| bgcolor="Pink" | adres (wskaźnik) | | bgcolor="Pink" | adres (wskaźnik) | ||
Linia 38: | Linia 40: | ||
! Adres !! Etykieta !! Długość !! Zawartość !! Opis | ! Adres !! Etykieta !! Długość !! Zawartość !! Opis | ||
|- | |- | ||
| 0x0002 || DUMTIM || | | 0x0002 || DUMTIM || 1 || || ? | ||
|- | |- style="background: Pink;" | ||
| 0x0003 || ENDSYS || | | 0x0003 || ENDSYS || 1 || AEOV0=0x1600 || koniec właściwiej części systemu (przed nakładkami?) | ||
|- | |- style="background: Cornsilk;" | ||
| 0x0004 || || | | 0x0004 || || 60 || || tablica konfiguracji MERY | ||
|- | |- style="background: Pink;" | ||
| 0x0040 || || | | 0x0040 || || 32 || || przerwania | ||
|- | |- style="background: Pink;" | ||
| | | 0x0060 || || 1 || EXST || adres procedury obsługi EXL | ||
|- | |- style="background: Pink;" | ||
| 0x0062 | | | 0x0061 || STACK || 1 || 0x2ffc || adres stosu | ||
|- | |- style="background: Pink;" | ||
| 0x0063 || D2M5 || | | 0x0062 || BPROG || 1 || TW || ? | ||
|- | |- style="background: Cornsilk;" | ||
| 0x0064 || TATYWI || | | 0x0063 || D2M5 || 1 || || kwant podziału winchestera | ||
|- | |- style="background: Cornsilk;" | ||
| 0x0068 || ADRPRK || | | 0x0064 || TATYWI || 4 || || tablica typów winchesterów | ||
|- | |-|- style="background: Cornsilk;" | ||
| 0x006c || CONSUM || | | 0x0068 || ADRPRK || 4 || || adresy parkingowe | ||
|- style="background: Cornsilk;" | |||
| 0x006c || CONSUM || 1 || || suma kontrolna jądra | |||
|- | |- | ||
| ... || || || || system | | ... || || || || system | ||
|- | |- style="background: Pink;" | ||
| 0x059e || TABEXL || | | 0x059e || TABEXL || 65 || || tablica ekstrakodów | ||
|- | |- | ||
| ... || || || || system | | ... || || || || system | ||
Linia 83: | Linia 87: | ||
|- | |- | ||
| 0x285d || SCLK || || || | | 0x285d || SCLK || || || | ||
|- | |- style="background: Cornsilk;" | ||
| 0x285e || YEAR || || || | | 0x285e || YEAR || || || | ||
|- | |- style="background: Cornsilk;" | ||
| 0x285f || DAYS || 2 || || | | 0x285f || DAYS || 2 || || | ||
|- | |- style="background: Cornsilk;" | ||
| 0x2861 || HOURS || 4 || || | | 0x2861 || HOURS || 4 || || | ||
|- | |- style="background: Cornsilk;" | ||
| 0x2864 || SEC || || || | | 0x2864 || SEC || || || | ||
|- | |- style="background: Cornsilk;" | ||
| 0x2865 || CSEC || || || | | 0x2865 || CSEC || || || | ||
|- | |- style="background: Cornsilk;" | ||
| 0x2866 || DSEC || || || | | 0x2866 || DSEC || || || | ||
|- | |- style="background: Cornsilk;" | ||
| 0x2867 || MSEC || || || | | 0x2867 || MSEC || || || | ||
|- | |- style="background: Cornsilk;" | ||
| 0x2868 || BCSEC || || || | | 0x2868 || BCSEC || || || | ||
|- | |- style="background: Cornsilk;" | ||
| 0x2869 || BMSEC || || || | | 0x2869 || BMSEC || || || | ||
|- | |- |