3013
edycji
Linia 59: | Linia 59: | ||
| 0x0068 || ADRPRK || 4 || || [[Tablica opisu dysków WINCHESTER|ADResy PaRKingowe]] | | 0x0068 || ADRPRK || 4 || || [[Tablica opisu dysków WINCHESTER|ADResy PaRKingowe]] | ||
|- style="background: Cornsilk;" | |- style="background: Cornsilk;" | ||
| 0x006c || CONSUM || 1 || || suma kontrolna jądra | | 0x006c || CONSUM || 1 || || suma kontrolna jądra (CONtrol SUM) | ||
|- style="background: Lavender;" | |- style="background: Lavender;" | ||
| 0x006d || CHCS || || || procedura licząca sumę kontrolną jądra | | 0x006d || CHCS || || || procedura licząca sumę kontrolną jądra (CHeck Control Sum) | ||
|- style="background: Lavender;" | |- style="background: Lavender;" | ||
| 0x009a || START || || || start jądra | | 0x009a || START || || || start jądra | ||
Linia 77: | Linia 77: | ||
| ... || || || || system | | ... || || || || system | ||
|- style="background: Pink;" | |- style="background: Pink;" | ||
| 0x059e || TABEXL || 65 || || | | 0x059e || TABEXL || 65 || || TABlica EXtrakodów | ||
|- | |- | ||
| ... || || || || system | | ... || || || || system | ||
|- | |- | ||
| 0x280e || ABIN || TERM = 56 || || | | 0x280e || ABIN || TERM=56 || || | ||
|- | |- | ||
| 0x2846 || QJW || NOQ || || | | 0x2846 || QJW || NOQ=16 || || | ||
|- | |- | ||
| 0x2856 || JOBMEM || | | 0x2856 || JOBMEM || 1 || || LISTA PROC Z PAO DO ODEBRANIA | ||
|- | |- | ||
| 0x2857 || FREMEM || | | 0x2857 || FREMEM || 1 || || LISTA WOLNEJ PAO | ||
|- | |- | ||
| 0x2858 || BUFMEM || | | 0x2858 || BUFMEM || 1 || || LISTA 4K - BUFOROW | ||
|- | |- | ||
| 0x2859 || RAMDIS || | | 0x2859 || RAMDIS || 1 || || lista zbiorow RAM\ | ||
|- | |- | ||
| 0x285a || PROCNU || | | 0x285a || PROCNU || 1 || || NUMER PROCESORA | ||
|- | |- | ||
| 0x285b || PGRFX || | | 0x285b || PGRFX || 1 || || LISTA DLA GRF | ||
|- | |- | ||
| 0x285c || LAST || | | 0x285c || LAST || 1 || || GENERATOR | ||
|- | |- | ||
| 0x285d || SCLK || | | 0x285d || SCLK || 1 || || | ||
|- style="background: Cornsilk;" | |- style="background: Cornsilk;" | ||
| 0x285e || YEAR || || || | | 0x285e || YEAR || || || | ||
Linia 105: | Linia 105: | ||
| 0x285f || DAYS || 2 || || | | 0x285f || DAYS || 2 || || | ||
|- style="background: Cornsilk;" | |- style="background: Cornsilk;" | ||
| 0x2861 || HOURS || | | 0x2861 || HOURS || 3 || || | ||
|- style="background: Cornsilk;" | |- style="background: Cornsilk;" | ||
| 0x2864 || SEC || || || | | 0x2864 || SEC || 1 || || | ||
|- style="background: Cornsilk;" | |- style="background: Cornsilk;" | ||
| 0x2865 || CSEC || || || | | 0x2865 || CSEC || 1 || || | ||
|- style="background: Cornsilk;" | |- style="background: Cornsilk;" | ||
| 0x2866 || DSEC || || || | | 0x2866 || DSEC || 1 || || | ||
|- style="background: Cornsilk;" | |- style="background: Cornsilk;" | ||
| 0x2867 || MSEC || || || | | 0x2867 || MSEC || 1 || || | ||
|- style="background: Cornsilk;" | |- style="background: Cornsilk;" | ||
| 0x2868 || BCSEC || || || | | 0x2868 || BCSEC || 1 || || | ||
|- style="background: Cornsilk;" | |- style="background: Cornsilk;" | ||
| 0x2869 || BMSEC || || || | | 0x2869 || BMSEC || 1 || || | ||
|- | |- | ||
| 0x286a || CQJTST || || || | | 0x286a || CQJTST || 1 || || | ||
|- | |- | ||
| 0x286b || WRCS || | | 0x286b || WRCS || 1 || || odtąd aż do ADINI0 - zerowane przy starcie | ||
|- | |- | ||
| 0x286c || NUCLK || || || | | 0x286c || NUCLK || 1 || || | ||
|- | |- | ||
| 0x286d || LCLK || || || | | 0x286d || LCLK || 1 || || | ||
|- | |- | ||
| 0x286e || ACLK || || || | | 0x286e || ACLK || 1 || || | ||
|- | |- | ||
| 0x286f || PAXREG || 7 || || | | 0x286f || PAXREG || 7 || || | ||
|- | |- | ||
| 0x2876 || ARTABL || ILAR*4 = 60 || || METRYKI TALERZY | | 0x2876 || ARTABL || ILAR*4=60 || || METRYKI TALERZY | ||
|- | |- | ||
| 0x28b2 || TABND || ILAR = 15 || || NAZWY TALARZY | | 0x28b2 || TABND || ILAR=15 || || NAZWY TALARZY | ||
|- | |- | ||
| 0x28c1 || TABAD || ILAR = 15 || || TABLICA OFSETOW | | 0x28c1 || TABAD || ILAR=15 || || TABLICA OFSETOW | ||
|- | |- | ||
| 0x28d0 || ADSNET || || || | | 0x28d0 || ADSNET || 1 || || | ||
|- | |- | ||
| 0x28d1 || INNET || 2 || || | | 0x28d1 || INNET || 2 || || | ||
Linia 143: | Linia 143: | ||
| 0x28d3 || NETEN || 2 || || | | 0x28d3 || NETEN || 2 || || | ||
|- | |- | ||
| 0x28d5 || ENGCAM || NOCAM+1 || || | | 0x28d5 || ENGCAM || NOCAM+1=5 || || | ||
|- | |- | ||
| 0x28da || WORCAT || || || | | 0x28da || WORCAT || 1 || || | ||
|- | |- | ||
| 0x28db || ROBCOR || || || KOM ROBOCZA DLA SIN+T.CORALE. | | 0x28db || ROBCOR || 1 || || KOM ROBOCZA DLA SIN+T.CORALE. | ||
|- | |- | ||
| 0x28dc || ROBMEM || 7 || || | | 0x28dc || ROBMEM || 7 || || | ||
Linia 153: | Linia 153: | ||
| 0x28e3 || FIR || 14 || || | | 0x28e3 || FIR || 14 || || | ||
|- | |- | ||
| 0x28e9 || REJM || || || | | 0x28e9 || REJM || || || zawira się w FIR (FIR+6) | ||
|- | |- | ||
| 0x28f1 || TSEXL || 12 || || | | 0x28f1 || TSEXL || 12 || || | ||
|- | |- | ||
| 0x28f8 || NMFIL || || || | | 0x28f8 || NMFIL || || || zawiera się w TSEXL (TSEXL+7) | ||
|- | |- | ||
| 0x28fd || STATFI || || || | | 0x28fd || STATFI || 2 || || STATYSTYKA ZBIOROWA | ||
|- | |- | ||
| 0x28ff || ADBFCH || || || | | 0x28ff || ADBFCH || 1 || || | ||
|- | |- | ||
| 0x2900 || AUKMX || || || | | 0x2900 || AUKMX || 1 || || | ||
|- | |- | ||
| 0x2901 || AUKPLX || || || | | 0x2901 || AUKPLX || 1 || || | ||
|- | |- | ||
| 0x2902 || CHRMUX || || || | | 0x2902 || CHRMUX || 1 || || | ||
|- | |- | ||
| 0x2903 || MUXDIS || || || | | 0x2903 || MUXDIS || 1 || || | ||
|- | |- | ||
| 0x2904 || MUXTAP || || || | | 0x2904 || MUXTAP || 1 || || | ||
|- | |- | ||
| 0x2905 || MUXFLP || || || | | 0x2905 || MUXFLP || 1 || || | ||
|- | |- | ||
| 0x2906 || MUXPLX || || || | | 0x2906 || MUXPLX || 1 || || | ||
|- | |- | ||
| 0x2907 || LWINCH || || || | | 0x2907 || LWINCH || 1 || || | ||
|- | |- | ||
| 0x2908 || MUXWRK || 2 || || | | 0x2908 || MUXWRK || 2 || || | ||
Linia 183: | Linia 183: | ||
| 0x290a || ZERMLX || || || | | 0x290a || ZERMLX || || || | ||
|- style="background: Cornsilk;" | |- style="background: Cornsilk;" | ||
| 0x290b || TW || PIOR+1 = 14 || || | | 0x290b || TW || PIOR+1=14 || || Fragment struktury opisującej proces. Do czego? | ||
|- style="background: Pink;" | |||
| 0x2919 || ADINI || || 0x2fc5 || Adres INI (procesu pierwotnego)? | |||
|- | |- | ||
| | | 0x291a || ADGUP || 1 || || | ||
|- | |- | ||
| | | 0x291b || FREES || 1 || || | ||
|- | |- | ||
| | | 0x291c || FSART || 1 || || | ||
|- | |- | ||
| | | 0x291d || FSFT || 1 || || | ||
|- | |- | ||
| | | 0x291e || FLBS || 1 || || | ||
|- | |- | ||
| | | 0x291f || FSBS || 1 || || | ||
|- | |- | ||
| 0x2920 || ASYBUF || 1 || || | |||
| 0x2920 || ASYBUF || || || | |||
|- | |- | ||
| 0x2921 || ASYTAB || 3 || || | | 0x2921 || ASYTAB || 3 || || | ||
|- | |- | ||
| 0x2924 || IECENG || LIEC || || | | 0x2924 || IECENG || LIEC=1 || || | ||
|- | |- | ||
| 0x2925 || IECADR || LIEC || || | | 0x2925 || IECADR || LIEC=1 || || | ||
|- | |- | ||
| 0x2926 || TIECC || || || | | 0x2926 || TIECC || 1 || || | ||
|- | |- | ||
| 0x2927 || DVOF || MEMCH = | | 0x2927 || DVOF || MEMCH=72 || || | ||
|- | |- | ||
| 0x296f || TABMUX || MEMCH = | | 0x296f || TABMUX || MEMCH=72 || || | ||
|- | |- | ||
| 0x29b7 || TABF || MEMCH = | | 0x29b7 || TABF || MEMCH=72 || || | ||
|- | |- | ||
| 0x29ff || ENGDEV || MEMCH+NOMT || || | | 0x29ff || ENGDEV || MEMCH+NOMT=76 || || | ||
|- | |- | ||
| | | 0x2a47 || ENGMT || 4 || || ENGMT jest częścią ENGDEV (ENGDEV+MEMCH) | ||
|- | |- | ||
| 0x2a4b || ST || TERM = 56 || || | | 0x2a4b || ST || TERM=56 || || | ||
|- | |- | ||
| 0x2a83 || DISTAT || 12 || || | | 0x2a83 || DISTAT || 12 || || | ||
|- | |- | ||
| 0x2a8f || JW || JWIEC+8 || || | | 0x2a8f || JW || JWIEC+8=89 || || | ||
|- | |- | ||
| 0x2ae8 || TBAR || 16 || || | | 0x2ae8 || TBAR || 16 || || | ||
|- | |- | ||
| 0x2af8 || SYSTAB || || || | | 0x2af8 || SYSTAB || 1 || || | ||
|- | |- | ||
| 0x2af9 || TMEBEG || || || | | 0x2af9 || TMEBEG || 1 || || | ||
|- | |- | ||
| 0x2afa || TMEEND || || || | | 0x2afa || TMEEND || 1 || || | ||
|- | |- | ||
| 0x2afb || NOMEMB || || || | | 0x2afb || NOMEMB || || || | ||
Linia 237: | Linia 237: | ||
| colspan=5 | ... | | colspan=5 | ... | ||
|- style="background: Cornsilk;" | |- style="background: Cornsilk;" | ||
| 0x2fc5 || *ADINI || || || | | 0x2fc5 || *ADINI || TABUJB=55 || || Struktura opisu procesu pierwotnego INI? | ||
|- style="background: Cornsilk;" | |- style="background: Cornsilk;" | ||
| 0x2ffc || *STACK || || || | | 0x2ffc || *STACK || 4 || || Stos systemowy (początkowo ADINI0) | ||
|- | |- | ||
| 02xffff || || || || ostatnie słowo 3. segmentu 4k | | 02xffff || || || || ostatnie słowo 3. segmentu 4k | ||
|} | |} |