3012
edycji
Linia 70: | Linia 70: | ||
|- style="background: Lavender;" | |- style="background: Lavender;" | ||
| 0x0104 || || || || rozpoznanie dysków podłączonych do maszyny | | 0x0104 || || || || rozpoznanie dysków podłączonych do maszyny | ||
|- style="background: Lavender;" | |||
| 0x0171 || NMASK || 1 || 1111 0000 0000 0000 || kod instrukcji "JP(TAKE)" wykorzystywany w niekonwencjonalny sposób (do ustawiania Q,NB i maskowania przerwań) | |||
|- style="background: Lavender;" | |- style="background: Lavender;" | ||
| 0x01e9 || EXIT || || || wyjście ze schedulera? | | 0x01e9 || EXIT || || || wyjście ze schedulera? | ||
Linia 76: | Linia 78: | ||
|- | |- | ||
| ... || || || || system | | ... || || || || system | ||
|- | |- style="background: Lavender;" | ||
| 0x0368 || CLOCK || || || obsługa przerwania timera | | 0x0368 || CLOCK || || || obsługa przerwania timera | ||
|- | |- |