3012
edycji
Linia 76: | Linia 76: | ||
|- | |- | ||
| ... || || || || system | | ... || || || || system | ||
|- | |||
| 0x0368 || CLOCK || || || obsługa przerwania timera | | 0x0368 || CLOCK || || || obsługa przerwania timera | ||
|- | |||
| ... || || || || system | | ... || || || || system | ||
|- style="background: Pink;" | |- style="background: Pink;" |