3012
edycji
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 332: | Linia 332: | ||
|- | |- | ||
| 0x2fff || || || || ostatnie słowo 3. segmentu 4k | | 0x2fff || || || || ostatnie słowo 3. segmentu 4k | ||
|- | |||
| colspan=5 | ... | |||
|- style="background: Lavender;" | |- style="background: Lavender;" | ||
| 0x6398 || LCL3 || || || Ładowanie numeru zegara (system ID) z zegara czasu rzeczywistego | | 0x6398 || LCL3 || || || Ładowanie numeru zegara (system ID) z zegara czasu rzeczywistego |