Mapa pamięci: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
Linia 33: | Linia 33: | ||
! dec !! oct !! hex | ! dec !! oct !! hex | ||
|- | |- | ||
| 0 - 3 || 0 - 03 || 0x0 - 0x3 || | | 0 - 3 || 0 - 03 || 0x0 - 0x3 || Skok do systemu operacyjnego | ||
|- | |- | ||
| 4 - 63 || 04 - 077 || 0x04 - 0x3f || [[Tablica konfiguracji MERY-400]] | | 4 - 63 || 04 - 077 || 0x04 - 0x3f || [[Tablica konfiguracji MERY-400]] | ||
|- | |- | ||
| 64 - 95 || 0100 - 0137 || 0x40 - 0x5f || | | 64 - 95 || 0100 - 0137 || 0x40 - 0x5f || [[Przerwania|Wektory przerwań]] | ||
|- | |- | ||
| 96 || 0140 || 0x60 || | | 96 || 0140 || 0x60 || Adres procedury obsługi EXL | ||
|- | |- | ||
| 97 || 0141 || 0x61 || | | 97 || 0141 || 0x61 || Wskaźnik stosu | ||
|- | |- | ||
| 98 || 0142 || | 0x62 || | | 98 || 0142 || | 0x62 || Nie używane (?) | ||
|- | |- | ||
| 99 - 107 || 0143 - 0153 || 0x63 - 0x6b || [[Tablica opisu dysków WINCHESTER]] | | 99 - 107 || 0143 - 0153 || 0x63 - 0x6b || [[Tablica opisu dysków WINCHESTER]] | ||
|- | |- | ||
| 108 - 8191 || | | 108 - 5888 || 0154 - 013400 || 0x6c - 0x1700 || CROOK - jądro systemu | ||
|- | |||
| 5889 - 8191 || 013401 - 017777 || 0x1700 - 0x1fff || CROOK - tablice systemowe | |||
|- | |- | ||
|} | |} |