3013
edycji
Linia 294: | Linia 294: | ||
! Oznaczenie !! Wartość !! Opis | ! Oznaczenie !! Wartość !! Opis | ||
|- | |- | ||
| - || 00000001 || | | - || 00000001 || start zadania | ||
|- | |- | ||
| WAODB || 00000010 || zakończony odbiór | | WAODB || 00000010 || przesyłaj - zakończony odbiór | ||
|- | |- | ||
| WANAD || 00000100 || zakończone nadawanie | | WANAD || 00000100 || przesyłaj - zakończone nadawanie | ||
|- | |- | ||
| WAAWA || 00001000 || awaria | | WAAWA || 00001000 || przesyłaj - awaria | ||
|- | |- | ||
| WAOPR || 00010000 || OPRQ | | WAOPR || 00010000 || przesyłaj - OPRQ | ||
|- | |- | ||
| WAFWI || 00100000 || winchester zakończył, XON dla monitorów | | WAFWI || 00100000 || przesyłaj - winchester zakończył, XON dla monitorów | ||
|- | |- | ||
| WATIM || 10000000 || timer | | WATIM || 10000000 || przesyłaj - timeout (timer) | ||
|} | |} | ||