3013
edycji
(→I/O) |
(→I/O) |
||
Linia 109: | Linia 109: | ||
| 0x70 || RW || DMAST || sterowanie | | 0x70 || RW || DMAST || sterowanie | ||
|- | |- | ||
| align="center" bgcolor="Cornsilk" colspan="4" | <b>Linie szeregowe | | align="center" bgcolor="Cornsilk" colspan="4" | <b>Linie szeregowe...</b> | ||
|- | |- | ||
| 0x80 || RW || INFTR || informacja do/z linii szeregowej | | 0x80 || RW || INFTR || informacja do/z linii szeregowej | ||
|- | |- | ||
| 0x81 || RW || INFST || status i sterowanie linii szeregowej | | 0x81 || RW || INFST || status i sterowanie linii szeregowej | ||
|- | |||
| align="center" bgcolor="Cornsilk" colspan="4" | <b>...lub inie równoległe</b> | |||
|- | |- | ||
| 0x80 || RW || PARIO || PORT A = parzysty nr. linii | | 0x80 || RW || PARIO || PORT A = parzysty nr. linii |