3013
edycji
Linia 29: | Linia 29: | ||
! Awers !! Rewers !! Oznaczenie !! Nazwa !! Złącza<br/>(pozycja w szufladzie) | ! Awers !! Rewers !! Oznaczenie !! Nazwa !! Złącza<br/>(pozycja w szufladzie) | ||
|- | |- | ||
| [[File:P- | | [[File:P-X-front.jpg|frameless|70px]] || [[File:P-X-back.jpg|frameless|70px]] || '''P-X''' || Pakiet sterowania || XY-4 | ||
|- | |||
| [[File:P-M-front.jpg|frameless|70px]] || [[File:P-M-back.jpg|frameless|70px]] || '''P-M''' || Pakiet mikrooperacji || XY-5 | |||
|- | |- | ||
| [[File:P- | | [[File:P-D-front.jpg|frameless|70px]] || [[File:P-D-back.jpg|frameless|70px]] || '''P-D''' || Pakiet dekodera || XY-6 | ||
|- | |- | ||
| [[File:P-P-front.jpg|frameless|70px]] || [[File:P-P-back.jpg|frameless|70px]] || '''P-P''' || Pakiet przerwań || XY-7 | | [[File:P-P-front.jpg|frameless|70px]] || [[File:P-P-back.jpg|frameless|70px]] || '''P-P''' || Pakiet przerwań || XY-7 | ||
|- | |- | ||
| [[File:P- | | [[File:P-R-front.jpg|frameless|70px]] || [[File:P-R-back.jpg|frameless|70px]] || '''P-R''' || Pakiet rejestrów || XY-8 | ||
|- | |- | ||
| [[File:P- | | [[File:P-A-front.jpg|frameless|70px]] || [[File:P-A-back.jpg|frameless|70px]] || '''P-A''' || Pakiet arytmometru || XY-9 | ||
|} | |} | ||