3012
edycji
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 13: | Linia 13: | ||
|- | |- | ||
| M || zawartość następnego słowa za słowem podstawowym rozkazu | | M || zawartość następnego słowa za słowem podstawowym rozkazu | ||
|- | |||
| N || Argument efektywny rozkazu. W zależności od rozkazu może oznaczać liczbę stałoprzecinkową, informację logiczną, lub adres. Adres bajtu oznaczony jest przez N★ | |||
|- | |- | ||
| P || wskaźnik przeskoku. Gdy P=1 to IC := IC + długość rozkazu + 1 | | P || wskaźnik przeskoku. Gdy P=1 to IC := IC + długość rozkazu + 1 |