3012
edycji
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 6: | Linia 6: | ||
| PA || -DPA || -RPA || Alarm zasilania | | PA || -DPA || -RPA || Alarm zasilania | ||
|- | |- | ||
| CL || -DCL, -DM-CL || -RCL || Zerowanie (może być wysłany do pakietu z dwóch źródeł) | | CL || -DCL, -DM-CL || -RCL || Zerowanie ogólne (może być wysłany do pakietu z dwóch źródeł) | ||
|- | |- | ||
| - || -OFF || - || | | - || -OFF || - || Zerowanie lokalne (nie jest przesyłany między szafami) | ||
|- | |- | ||
| W || -DW || -RW || Pytanie: Write (zapis do pamięci) | | W || -DW || -RW || Pytanie: Write (zapis do pamięci) |