3012
edycji
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
(Nie pokazano 1 pośredniej wersji utworzonej przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 6: | Linia 6: | ||
| PA || -DPA || -RPA || Alarm zasilania | | PA || -DPA || -RPA || Alarm zasilania | ||
|- | |- | ||
| CL || -DCL, -DM-CL || -RCL || Zerowanie (może być wysłany do pakietu z dwóch źródeł) | | CL || -DCL, -DM-CL || -RCL || Zerowanie ogólne (może być wysłany do pakietu z dwóch źródeł) | ||
|- | |- | ||
| - || -OFF || - || | | - || -OFF || - || Zerowanie lokalne (nie jest przesyłany między szafami) | ||
|- | |- | ||
| W || -DW || -RW || Pytanie: Write (zapis do pamięci) | | W || -DW || -RW || Pytanie: Write (zapis do pamięci) | ||
Linia 14: | Linia 14: | ||
| R || -DR || -RR || Pytanie: Read (odczyt z pamięci) | | R || -DR || -RR || Pytanie: Read (odczyt z pamięci) | ||
|- | |- | ||
| S || -DS || -RS || Pytanie: Send (operacja I/O do kanału lub pamięci) | | S || -DS || -RS || Pytanie: Send (przesłanie, operacja I/O do kanału lub pamięci) | ||
|- | |- | ||
| F || -DF || -RF || Pytanie: Fetch (operacja I/O do kanału) | | F || -DF || -RF || Pytanie: Fetch (pobranie, operacja I/O do kanału) | ||
|- | |- | ||
| IN || -DIN || -RIN || Pytanie: Interrupt (zgłoszenie przerwania) | | IN || -DIN || -RIN || Pytanie: Interrupt (zgłoszenie przerwania) | ||
Linia 22: | Linia 22: | ||
| OK || -DOK || -ROK || Odpowiedź: OK | | OK || -DOK || -ROK || Odpowiedź: OK | ||
|- | |- | ||
| EN || -DEN || -REN || Odpowiedź: Engaged | | EN || -DEN || -REN || Odpowiedź: Engaged (zajętość) | ||
|- | |- | ||
| PE || -DPE || -RPE || Odpowiedź: | | PE || -DPE || -RPE || Odpowiedź: Parity Error (błąd parzystości) | ||
|- | |- | ||
| QB || -DQB || -RQB || Wskaźnik systemu | | QB || -DQB || -RQB || Wskaźnik systemu |