3012
edycji
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
(Nie pokazano 2 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
! W kablu interfejsu !! Na wejściu pakietu !! Na wyjściu pakietu | ! colspan=3 | Sygnał !! rowspan=2 | Opis, uwagi | ||
|- | |||
! W kablu<br/>interfejsu !! Na wejściu<br/>pakietu !! Na wyjściu<br/>pakietu | |||
|- | |- | ||
| PA || -DPA || -RPA || Alarm zasilania | | PA || -DPA || -RPA || Alarm zasilania | ||
|- | |- | ||
| CL || -DCL, -DM-CL || -RCL || Zerowanie (może być wysłany do pakietu z dwóch źródeł) | | CL || -DCL, -DM-CL || -RCL || Zerowanie ogólne (może być wysłany do pakietu z dwóch źródeł) | ||
|- | |- | ||
| - || -OFF || - || | | - || -OFF || - || Zerowanie lokalne (nie jest przesyłany między szafami) | ||
|- | |- | ||
| W || -DW || -RW || Pytanie: Write (zapis do pamięci) | | W || -DW || -RW || Pytanie: Write (zapis do pamięci) | ||
Linia 12: | Linia 14: | ||
| R || -DR || -RR || Pytanie: Read (odczyt z pamięci) | | R || -DR || -RR || Pytanie: Read (odczyt z pamięci) | ||
|- | |- | ||
| S || -DS || -RS || Pytanie: Send (operacja I/O do kanału lub pamięci) | | S || -DS || -RS || Pytanie: Send (przesłanie, operacja I/O do kanału lub pamięci) | ||
|- | |- | ||
| F || -DF || -RF || Pytanie: Fetch (operacja I/O do kanału) | | F || -DF || -RF || Pytanie: Fetch (pobranie, operacja I/O do kanału) | ||
|- | |- | ||
| IN || -DIN || -RIN || Pytanie: Interrupt (zgłoszenie przerwania) | | IN || -DIN || -RIN || Pytanie: Interrupt (zgłoszenie przerwania) | ||
Linia 20: | Linia 22: | ||
| OK || -DOK || -ROK || Odpowiedź: OK | | OK || -DOK || -ROK || Odpowiedź: OK | ||
|- | |- | ||
| EN || -DEN || -REN || Odpowiedź: Engaged | | EN || -DEN || -REN || Odpowiedź: Engaged (zajętość) | ||
|- | |- | ||
| PE || -DPE || -RPE || Odpowiedź: | | PE || -DPE || -RPE || Odpowiedź: Parity Error (błąd parzystości) | ||
|- | |- | ||
| QB || -DQB || -RQB || Wskaźnik systemu | | QB || -DQB || -RQB || Wskaźnik systemu |