EM400 - Plan prac: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 27: | Linia 27: | ||
|- | |- | ||
| Protokół debuggera || bgcolor="#FFE6E6" | 5% || || | | Protokół debuggera || bgcolor="#FFE6E6" | 5% || || | ||
|- | |||
| Odłączenie tekstowego debuggera || bgcolor="#FFE6E6" | 0% || || | |||
|- | |- | ||
| Nowy system testów || bgcolor="#FFE6E6" | 0% || || | | Nowy system testów || bgcolor="#FFE6E6" | 0% || || | ||
|- | |- | ||
| Nowa konfiguracja || bgcolor="#FFE6E6" | 0% || || | | Nowa konfiguracja || bgcolor="#FFE6E6" | 0% || || |