EM400 - Plan prac: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
Linia 55: | Linia 55: | ||
|- | |- | ||
| Floppy 5.25" || 0% || | | Floppy 5.25" || 0% || | ||
|- | |||
| RTC || 0% || | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
Linia 55: | Linia 55: | ||
|- | |- | ||
| Floppy 5.25" || 0% || | | Floppy 5.25" || 0% || | ||
|- | |||
| RTC || 0% || | |||
|- | |- | ||
|} | |} |