EM400 - Plan prac: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 41: | Linia 41: | ||
|- | |- | ||
| dźwięk || bgcolor="#E6FFE6" | 100% || 0.4 || + | | dźwięk || bgcolor="#E6FFE6" | 100% || 0.4 || + | ||
|- | |||
| KZ: SP45DE (stacja dysków 8 cali) || bgcolor="#FFE6E6" | 50% || 0.4 || + | |||
|- | |- | ||
| MULTIX: Terminal || bgcolor="#FFE6E6" | 10% || || | | MULTIX: Terminal || bgcolor="#FFE6E6" | 10% || || |