EM400 - Plan prac: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
Linia 21: | Linia 21: | ||
|- | |- | ||
| Szkielet, pamięć, rejestry + makra || <font color=green>100%</font> || | | Szkielet, pamięć, rejestry + makra || <font color=green>100%</font> || | ||
|- | |||
| [[Pamięć MEGA]] Amepolu || <font color=green>100%</font> || | |||
|- | |||
| [[Modyfikacje sprzętowe procesora]] || <font color=green>100%</font> || | |||
|- | |- | ||
| Rozkazy procesora || <font color=green>100%</font> || | | Rozkazy procesora || <font color=green>100%</font> || |