3012
edycji
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
(Nie pokazano 4 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 24: | Linia 24: | ||
| Async MULTIX + winchester || bgcolor="#E6FFE6" | 100% || 0.3 || + | | Async MULTIX + winchester || bgcolor="#E6FFE6" | 100% || 0.3 || + | ||
|- | |- | ||
| Protokół debuggera || bgcolor="# | | Protokół debuggera || bgcolor="#E6FFE6" | 100% || 0.4 || + | ||
|- | |- | ||
| Redo interfejsu tekstowego (->emui) || bgcolor="#FFFFE6" | 30% || | | Redo interfejsu tekstowego (->emui) || bgcolor="#FFFFE6" | 30% || ? || | ||
|- | |- | ||
| Nowy system testów || bgcolor="# | | Nowy system testów || bgcolor="#E6FFE6" | 100% || 0.4 || + | ||
|- | |||
| Wsparcie dla CPU w FPGA || bgcolor="#E6FFE6" | 90% || 0.4 || + | |||
|- | |||
| MULTIX 5 || bgcolor="#E6FFE6" | 100% || 0.4 || + | |||
|- | |- | ||
| MULTIX: Terminal || bgcolor="#FFE6E6" | 10% || || | | MULTIX: Terminal || bgcolor="#FFE6E6" | 10% || || |