3012
edycji
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
(Nie pokazano 7 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 22: | Linia 22: | ||
| Obraz dysku z CROOK-iem || bgcolor="#E6FFE6" | 100% || n/d || n/d | | Obraz dysku z CROOK-iem || bgcolor="#E6FFE6" | 100% || n/d || n/d | ||
|- | |- | ||
| Async MULTIX + winchester | | Async MULTIX + winchester || bgcolor="#E6FFE6" | 100% || 0.3 || + | ||
|- | |- | ||
| | | Protokół debuggera || bgcolor="#E6FFE6" | 100% || 0.4 || + | ||
|- | |- | ||
| | | Redo interfejsu tekstowego (->emui) || bgcolor="#FFFFE6" | 30% || ? || | ||
|- | |- | ||
| | | Nowy system testów || bgcolor="#E6FFE6" | 100% || 0.4 || + | ||
|- | |- | ||
| | | Wsparcie dla CPU w FPGA || bgcolor="#E6FFE6" | 90% || 0.4 || + | ||
|- | |||
| MULTIX 5 || bgcolor="#E6FFE6" | 100% || 0.4 || + | |||
|- | |||
| MULTIX: Terminal || bgcolor="#FFE6E6" | 10% || || | |||
|- | |||
| Zewnętrzny interfejs do kontroli urządzeń || bgcolor="#FFE6E6" | 0% || || | |||
|- | |- | ||
| Nowa konfiguracja || bgcolor="#FFE6E6" | 0% || || | | Nowa konfiguracja || bgcolor="#FFE6E6" | 0% || || |