3013
edycji
Linia 91: | Linia 91: | ||
| Testy automatyczne CPU || 5% || | | Testy automatyczne CPU || 5% || | ||
|- | |- | ||
| Narzędzia do odczytu systemu plików CROOK-5 || <font color=green>100%</font> || | | <strike>Narzędzia do odczytu systemu plików CROOK-5</strike> || <font color=green>100%</font> || porzucone na rzecz C5FS Explorera | ||
|- | |||
| C5FS Explorer || <font color=green>100%</font> || Eksplorator systemu plików CROOK-5 | |||
|- | |- | ||
| sterownik FUSE dla systemu plików CROOK-5 || 0% || | | sterownik FUSE dla systemu plików CROOK-5 || 0% || | ||
|- | |- | ||
|} | |} |