3013
edycji
Linia 7: | Linia 7: | ||
== Aktualny stan prac nad emulatorem == | == Aktualny stan prac nad emulatorem == | ||
Kolor zielony w stanie implementacji oznacza, że element jest już funkcjonalny | |||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
Linia 12: | Linia 14: | ||
|- | |- | ||
| Roboczy disassembler || <font color=green>100%</font> || Python | | Roboczy disassembler || <font color=green>100%</font> || Python | ||
|- | |||
| Konfiguracja emulatora || 0% || Plik konfiguracyjny EM400 | |||
|- | |||
| Linia poleceeń emulatora || 0% || Wywołanie emulatora | |||
|- | |- | ||
| Tablica skoków dla rozkazów || <font color=green>100%</font> || 1 lub 2 poziomy wywołań do osiągnięcia rozkazu | | Tablica skoków dla rozkazów || <font color=green>100%</font> || 1 lub 2 poziomy wywołań do osiągnięcia rozkazu | ||
Linia 21: | Linia 27: | ||
| Rozkazy procesora || <font color=green>96%</font> || | | Rozkazy procesora || <font color=green>96%</font> || | ||
|- | |- | ||
| | | Debugger - szkielet || <font color=green>100%</font> || | ||
|- | |- | ||
| | | Debugger - podgląd pamięci i rejestrów || <font color=green>100%</font> || | ||
|- | |- | ||
| | | Debugger - disassembler || <font color=green>100%</font> || | ||
|- | |- | ||
| | | Debugger - translator || <font color=green>100%</font> || nie-assemblerowy pseudokod | ||
|- | |- | ||
| | | Debugger - load/save || 50% || | ||
|- | |- | ||
| | | Debugger - breakpointy || <font color=green>100%</font> || | ||
|- | |- | ||
| | | Debugger - ncurses || <font color=green>100%</font> || ergonomiczny interfejs użytkownika | ||
|- | |- | ||
| | | Debugger - interpreter poleceń || <font color=green>100%</font> || nowa, bogatsza linia poleceń | ||
|- | |||
| Debugger - śledzenie zmian w pamięci i rejestrach || 30% || | |||
|- | |||
| Debugger - podgląd stosu || 0% || | |||
|- | |- | ||
| <strike>Roboczy Assembler</strike> || 25% || porzucony na rzecz pełnoprawnego ASSEM | | <strike>Roboczy Assembler</strike> || 25% || porzucony na rzecz pełnoprawnego ASSEM | ||
Linia 44: | Linia 54: | ||
|- | |- | ||
| Rozkazy IN/OU (dekodowanie argumentów -> kanały) || 50% || | | Rozkazy IN/OU (dekodowanie argumentów -> kanały) || 50% || | ||
|- | |||
| Szkielet kanałów || 0% || | |||
|- | |- | ||
| Konfiguracja programowa pamięci || <font color=green>100%</font> || | | Konfiguracja programowa pamięci || <font color=green>100%</font> || |