3013
edycji
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 25: | Linia 25: | ||
|- | |- | ||
| Debuger - translator || <font color=green>100%</font> || nie-assemblerowy pseudokod | | Debuger - translator || <font color=green>100%</font> || nie-assemblerowy pseudokod | ||
|- | |||
| Debuger - load/save || 50% || | |||
|- | |- | ||
| Debuger - breakpointy || 0% || | | Debuger - breakpointy || 0% || |