3030
edycji
(→GCC) |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 47: | Linia 47: | ||
|- | |- | ||
| 2014-08-12 || GCC 4.7.3 || 33.8 || 94e56dd582671a161cda0f00cec740414ac942a7 || __atomic_*() | | 2014-08-12 || GCC 4.7.3 || 33.8 || 94e56dd582671a161cda0f00cec740414ac942a7 || __atomic_*() | ||
|- | |||
| 2014-08-13 || GCC 4.7.3 || 37.4 || 2d901486f28c388e12a5345e734d5f1617f34918 || SLID | |||
|} | |} | ||
Linia 67: | Linia 69: | ||
|- | |- | ||
| 2014-08-12 || clang 3.4.2 || 34.4 || 94e56dd582671a161cda0f00cec740414ac942a7 || __atomic_*() | | 2014-08-12 || clang 3.4.2 || 34.4 || 94e56dd582671a161cda0f00cec740414ac942a7 || __atomic_*() | ||
|- | |||
| 2014-08-13 || clang 3.4.2 || 32.1 || 2d901486f28c388e12a5345e734d5f1617f34918 || SLID | |||
|} | |} | ||
Linia 89: | Linia 93: | ||
|- | |- | ||
| 2014-08-12 || GCC 4.7.3 || 30.5 || 94e56dd582671a161cda0f00cec740414ac942a7 || __atomic_*() | | 2014-08-12 || GCC 4.7.3 || 30.5 || 94e56dd582671a161cda0f00cec740414ac942a7 || __atomic_*() | ||
|- | |||
| 2014-08-13 || GCC 4.7.3 || 32.8 || 2d901486f28c388e12a5345e734d5f1617f34918 || SLID | |||
|} | |} | ||
Linia 109: | Linia 115: | ||
|- | |- | ||
| 2014-08-12 || clang 3.4.2 || 32.7 || 94e56dd582671a161cda0f00cec740414ac942a7 || __atomic_*() | | 2014-08-12 || clang 3.4.2 || 32.7 || 94e56dd582671a161cda0f00cec740414ac942a7 || __atomic_*() | ||
|- | |||
| 2014-08-13 || clang 3.4.2 || 32.5 || 2d901486f28c388e12a5345e734d5f1617f34918 || SLID | |||
|} | |} | ||
Linia 122: | Linia 130: | ||
| 2014-05-06 || GCC 4.7.3 || 1.06 || 9bd87a6f821ac6b918ffc32da7bb6d35f509b761 || poprawiony 17-bit addr. | | 2014-05-06 || GCC 4.7.3 || 1.06 || 9bd87a6f821ac6b918ffc32da7bb6d35f509b761 || poprawiony 17-bit addr. | ||
|- | |- | ||
| 2014-08-12 || GCC 4.7.3 || 1. | | 2014-08-12 || GCC 4.7.3 || 1.60 || 94e56dd582671a161cda0f00cec740414ac942a7 || __atomic_*() | ||
|- | |||
| 2014-08-13 || GCC 4.7.3 || 1.57 || 2d901486f28c388e12a5345e734d5f1617f34918 || SLID | |||
|} | |} |