3030
edycji
Linia 155: | Linia 155: | ||
|- | |- | ||
| 2016-02-28 || GCC 4.9.3 || 60 || a07745023f4ed2e54ee22a3dda94c2389db8e481 || | | 2016-02-28 || GCC 4.9.3 || 60 || a07745023f4ed2e54ee22a3dda94c2389db8e481 || | ||
|- | |||
| 2016-10-20 || clang 4.9.3 || 63.9 || 4f5bd2101479292db3e266b528331bfb1cd1e833 || (stary benchmark) | |||
|- | |||
| 2016-10-20 || clang 4.9.3 || 64.6 || 4f5bd2101479292db3e266b528331bfb1cd1e833 || (nowy benchmark) | |||
|} | |} | ||
Linia 166: | Linia 170: | ||
| 2016-05-14 || clang 3.8.0 || 59.0 || a07745023f4ed2e54ee22a3dda94c2389db8e481 || | | 2016-05-14 || clang 3.8.0 || 59.0 || a07745023f4ed2e54ee22a3dda94c2389db8e481 || | ||
|- | |- | ||
| 2016-10-20 || clang 3.8.1 || 61.0 || 4f5bd2101479292db3e266b528331bfb1cd1e833 || (stary benchmark) | |||
|- | |||
| 2016-10-20 || clang 3.8.1 || 60.9 || 4f5bd2101479292db3e266b528331bfb1cd1e833 || (nowy benchmark) | |||
|} | |} | ||